2 srebrni medalji na mladinskem DP + 1 bronasta na pospešenem

Končano je mladinsko DP v standardnem šahu. Iz kluba sta se najbolje odrezali Lani:

-Lana Sefić je osvojila srebrno medaljo v kategoriji deklic do 12 let. Osvojila je 6 točk, premagala pa jo je le zmagovalka Taja Guid v 2. krogu

-Lana Zorko je osvojila srebrno medaljo v kategoriji deklic do 10 let. Odločilna je bila zadnja partija, v kateri je premagala Maček Inti in si zagotovila 2. mesto.

Tudi ostali naši so se uspešno borili, na koncu pa osvojili približno polovico možnih točk. Aleksander, Nikolaj, Samo, Ožbej, Urban, Maksim, Benjamin… Čestitke vsem!

Na DP v pospešenem šahu smo nastopili še z večjim številom igralcev. Bronsto medaljo je tudi v tem tempu osvojila Lana Sefić v kategoriji deklic do 12 let.

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.