Člani tretji na državnem prvenstvu

V vikendu 19.-21. 1. se je v Ljubljani odvijal festival članskih prvenstev v hitrih disciplinah. Naš klub se je tekmovanj udeležil precej številčno. Prvi dan je potekalo posamično hitropotezno prvenstvo, kjer je Leon Mazi zasedel sijajno 6. mesto. S tem je postal državni prvak med seniorji. Z uspehi pa smo nadaljevali tudi naslednji dan. Na ekipnem pospešenem prvenstvu je namreč naša prva ekipa članov v hudi konkurenci (kar 40 ekip!) osvojila vrhunsko 3. mesto. Na poti do tega enkratnega uspeha je bil pomemben remi z močno ekipo ŽŠK Maribor Poligram, pa tudi ŠD Krka Novo mesto. Zadnji dan festivala, ko je potekalo posamično pospešeno prvenstvo, pa smo dobili še državno prvakinjo med seniorkami, ki je postala Simona Orel Mušič. Dobro se je odrezal tudi Gal Drnovšek in zasedel 9. mesto.

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.