Petkovo odpiranje kluba in ostale klubske aktivnosti

Letošnja izdelava terminov za odpiranje klubskih petkov je končana.  Razpored si lahko ogledate tu: Klubski_petki_2017-2018

Klubski petki so namenjeni druženju in igranju šaha. Ta dan ima klub dneve odprtih vrat zato za obiske članstvo ni potrebno. Vsak petek je nekdo izmed članov odgovoren za odpiranje klubskih prostorov. V tem času je tudi na voljo za igranje šaha in vprašanja v zvezi z ostalimi šahovskimi aktivnostmi.

Dodatno bi opozoril še, da na Gorenjskem deluje tudi mnogo šahovskih krožkov, listo krožkov in razične možnosti šahovskih šol si lahko ogledate na http://www.tomo-zupan.org/sahovska-sola/ tu je objavljen tudi razpis turnirja ciklusa mladih, ki poteka enkrat mesečno na osnovnih šolah v okolici Kranja: razpis_ciklus_mladih_17_18

Mitja Rozman

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.