Predavanje Matjaža Mikca 24.11.2017

Vabimo vas, da se dne 24.11.2017 udeležite predavanja Matjaža Mikca, ki bo potekalo v prostorih našega kluba. Predavanje bo ob 17.00 torej pol ure prej kot so klasična klubska predavanja. Tokrat nam bo kot predstavnik Šahovske zveze Slovenije predaval Matjaž Mikac, mednarodni mojster, trener FIDE in selektor članske reprezentance.

Predavanje bo tematsko bolj usmerjeno k smernicam za kvalitetno delo z mladinci in uspešnemu treniranju. Obstaja možnost, da bo vsebina predavanja manj šahovsko usmerjena. Predavanje je zato primerno predvsem za trenerje in starše.

Dodatne informacije so na voljo v prilogi (pravilen datum je v tej objavi in ne v dokumentu):

Vabilo_Kranj_24.11.2017

Mitja Rozman

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.