Lan Jeler zmagovalec tretjega turnirja mladih

V petek 10. novembra je bil odigran že tretji turnir ciklusa turnirjev mladih v tej sezoni.
Turnir je potekal na Osnovni šoli Šenčur. Udeležilo se ga je 30 igralcev.

Zmagal je Lan Jeler iz OŠ Šenčur, 2. mesto je dosegel Samo Bobnar iz OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka, medtem ko je tretje mesto dosegel Martin Perme iz OŠ Komenda Moste. Najboljša med deklicami je bila Lana Sefić iz OŠ Matije Čopa, najboljši učenec/ka v starostni kategoriji do 9 let je bila Inti Maček iz OŠ Frana Albrehta Kamnik. Zmagovalec v starostni kategoriji do 12 let je bil Miha Šlibar iz OŠ Matije Valjavca Preddvor.

Zahvaljujemo se OŠ Šenčur za izvedbo turnirja v njihovi šoli.

Več o turnirju najdete na:

Ciklus turnirjev mladih

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.