Ciklus turnirjev mladih

razpis_ciklus_mladih_19_20

ŠS Tomo Zupan Kranj
Cesta Staneta Žagarja 27
4000 Kranj

CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020

R A Z P I S

V šolskem letu 2019/2020 načrtujemo izvesti devet turnirjev
(september 2019 – maj 2020), ki se bodo točkovali in
zaključni turnir, kjer se podelijo nagrade za končno uvrstitev.

Razpored turnirjev:

1. turnir: 27.9.2019 OŠ Jakoba Aljaža Kranj
2. turnir: 11.10.2019 OŠ Simona Jenka Kranj ciklus_bilten_2 ciklus_stanje_2
3. turnir: 8.11.2019 OŠ Naklo
4. turnir: 13.12.2019 OŠ Šenčur
5. turnir: 10.1.2020 OŠ Stražišče
6. turnir: 14.2.2020 OŠ Orehek
7. turnir: 13.3.2020 OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka
8. turnir: 10.4.2020 OŠ Staneta Žagarja Kranj
9. turnir: 8.5.2020 OŠ Matije Valjavca Preddvor
Zaključni turnir: 5.6.2020 OŠ Matije Čopa Kranj

Datumi in lokacije posameznih turnirjev se lahko spremenijo.

Turnirji se bodo odvijali ob petkih ob 17.00 uri
(potrditev prijave do 16.50 ure).

PREDPRIJAVE: Dva dni pred turnirjem na mail: blaz.kosmac@muba-bk.si ali
na telefon: 040 705 325.
Brez predprijave tvegate, da boste ostali brez sladkega presenečenja!

PRAVICA NASTOPA: Učenci in učenke osnovnih šol vseh slovenskih regij.

SISTEM TEKMOVANJA: Organiziranih bo deset turnirjev po švicarskem sistemu,
na vsakem turnirju bo odigranih 7 kol.
Pare se določa z računalniškim programom svicar by AD.

PRAVILA IGRE: Pravila FIDE, dodatek za pospešeni šah.

ČAS IGRANJA: 10 minut + 5 sekund za vsako odigrano potezo na igralca.

RAZVRSTITEV: Šahovske točke, srednji Bucholz, Bucholz, medsebojni rezultat, Progress

REKVIZITI: Šahe, ure in sladko presenečenje priskrbi organizator.

GLAVNI SODNIK: Blaž Kosmač

NAGRADE: Na vsakem turnirju bodo najboljši trije udeleženci prejeli medalje.
Najboljši v kategoriji do 9 let (letnik 2011 in mlajši) in
do 12 let (letnik 2008 in mlajši) ter kategoriji učenk prejmejo diplome.

Vsi nagrajeni z medaljo ali diplomo prejmejo tudi praktično nagrado,
nekaj nagrad bomo na vsakem turnirju tudi izžrebali.

Na zaključnem turnirju bomo podelili pokale za najboljše tri posameznike v skupnem seštevku ter
pokal za najboljšega v kategoriji do 9 let in do 12 let ter kategoriji učenk.
2. in 3. v skupnem seštevku kategorij do 9 let in do 12 let ter kategoriji učenk prejmeta srebrno oz. bronasto medaljo.

Podelili bomo tudi pokale za najboljše osnovne šole.
Najboljša osnovna šola prejme tudi prehodni pokal

PRIJAVNINA: Prijavnine za učence in učenke šol, na katerih se organizira eden od turnirjev ciklusa mladih, ni. Ostali plačajo prostovoljni prispevek 5 €.

TOČKOVANJE: Točkuje se prvih 30 mest na posameznem turnirju po ključu:

70, 64, 58, 53, 49, 45, 42, 39, 36, 33, 30, 28, 26, 24, 22,
20, 18, 16, 14, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

Najboljši v kategoriji do 9 let, najboljši v kategoriji do 12 let in
najboljša v kategoriji deklet prejmejo dodatnih 5 točk.

Šola, ki ima na turnirju največ svojih učencev prav tako prejme dodatnih
5 točk.

Pri posameznikih bo štelo za končno uvrstitev najboljših 7 turnirjev,
pri razvrstitvi osnovnih šol štejejo vsi tekmovalci posamezne osnovne
šole na kateremkoli turnirju (razen na zaključnem turnirju).

Posebej bomo vodili evidenco za:
– najboljšega posameznika
– najboljšega do 12 let (letnik 2008 in mlajši)
– najboljšega do 9 let (letnik 2011 in mlajši)
– najboljše dekle
– najboljšo osnovno šolo

V primeru enakega števila točk pri končnem seštevku so naslednji kriterij boljše uvrstitve na turnirjih.

Rezultati turnirjev in trenutni skupni vrstni red bodo objavljeni na naslovu: www.tomo-zupan.org.

Aktualni vrstni red:
ciklus_stanje_2

CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – SKUPNA RAZVRSTITEV
MESTO IME in PRIIMEK LETNIK OSNOVNA ŠOLA 1.TURNIR 2.TURNIR SKUPNO (BEST 7)
1. LANA SEFIĆ 2008 OŠ Matije Čopa 75 58 133
2. MIHA ŠLIBAR 2007 OŠ Matije Valjavca 53 64 117
3. URBAN JELER 2005 OŠ Šenčur 64 39 103
4. MAKS DEMŠAR 2007 OŠ Jakoba Aljaža 49 53 102
5. NIK ZENJILOVSKI 2008 OŠ Matije Čopa 63 33 96
5. MAKSIM SMIRNOV 2010 OŠ Naklo 42 54 96
7. LANA ZORKO 2009 OŠ Predoslje 45 45 90
8. MATEJ REMIC 2007 OŠ Šenčur 36 42 78
9. INTI MACEK 2010 OŠ Frana Albrehta 0 75 75
10. ALJAŽ PODPESKAR 2007 OŠ Matije Valjavca 39 26 65
11. ŽIGA PLEVEL OREL 2010 OŠ Matije Čopa 26 36 62
12. ŽAN ZENJILOVSKI 2012 OŠ Matije Čopa 33 20 53
13. JUŠ BATAGELJ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 12 33 45
13. SIMONA AVGUŠTIN 2011 OŠ Cvetka Golarja 20 25 45
15. SIMON LORBEK 2007 OŠ Šenčur 30 10 40
16. ALEKSEJ GRUBOR 2010 OŠ Jakoba Aljaža 22 16 38
17. LUKA ŠLIBAR 2007 OŠ Matije Valjavca 33 0 33
18. LUKA EKAR 2007 OŠ Matije Valjavca 7 24 31
19. ŽIGA ROBIČ 2009 OŠ A. T. Linharta 0 30 30
20. ANDREJ KRISTAN 2008 OŠ Stražišče 24 1 25
21. BENJAMIN SEFIĆ 2011 OŠ Matije Čopa 16 8 24
22. LENART KURNIK 2011 OŠ Jakoba Aljaža 1 22 23
23. ELHAM AVDIU 2004 OŠ Simona Jenka 12 9 21
24. NIKOLAS RANDŽELOVIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 14 6 20
25. PETER DIMITROV 2006 OŠ Staneta Žagarja 18 0 18
26. JURIJ HUMAR 2010 OŠ Matije Čopa 0 14 14
27. JERNEJ AVGUŠTIN 2009 OŠ Cvetka Golarja 8 5 13
28. LUKAS ANDONOSKI 2008 OŠ Simona Jenka 0 12 12
29. ANTONIJO SAMBOL 2007 OŠ Simona Jenka 9 0 9
29. ENUR AVDIU 2006 OŠ Simona Jenka 5 4 9
31. BOR PODGORŠEK DIMNIK 2011 OŠ Jakoba Aljaža 6 1 7
31. BRIN BAŠKOVEC 2012 OŠ Žirovnica 4 3 7
31. MAJ JENKO 2008 OŠ Stražišče 0 7 7
34. TIJA ŠKRIPIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 2 2 4
35. MARK SIATON 2005 OŠ Simona Jenka 3 0 3
36. LANA JOVANOVIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 2 0 2
36. JERCA HUTTER 2012 OŠ Naklo 1 1 2
38. ERAZEM MUŠIČ 2009 OŠ Šenčur 0 1 1
38. TILKA HUTTER 2009 OŠ Naklo 1 0 1
38. TOMAŽ GARTNAR 2004 OŠ Simona Jenka 1 0 1
38. ERAZEN BUH 2010 OŠ Cvetka Golarja 1 0 1
38. KLARA DESPOTOVIČ 2010 OŠ Matije Čopa 0 1 1
38. VID ŠUMI 2007 OŠ Matije Valjavca 0 1 1
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – FANTJE DO 12 LET (2008 in mlajši)
MESTO IME in PRIIMEK LETNIK OSNOVNA ŠOLA 1.TURNIR 2.TURNIR SKUPNO (BEST 7)
1. NIK ZENJILOVSKI 2008 OŠ Matije Čopa 63 33 96
1. MAKSIM SMIRNOV 2010 OŠ Naklo 42 54 96
3. ŽIGA PLEVEL OREL 2010 OŠ Matije Čopa 26 36 62
4. ALEKSEJ GRUBOR 2010 OŠ Jakoba Aljaža 22 16 38
5. ŽIGA ROBIČ 2009 OŠ A. T. Linharta 0 30 30
6. ANDREJ KRISTAN 2008 OŠ Stražišče 24 1 25
7. JERNEJ AVGUŠTIN 2009 OŠ Cvetka Golarja 8 5 13
8. LUKAS ANDONOSKI 2008 OŠ Simona Jenka 0 12 12
9. MAJ JENKO 2008 OŠ Stražišče 0 7 7
10. ERAZEM MUŠIČ 2009 OŠ Šenčur 0 1 1
10. ERAZEM BUH 2010 OŠ Cvetka Golarja 1 0 1
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – FANTJE DO 9 LET (2011 in mlajši)
MESTO IME in PRIIMEK LETNIK OSNOVNA ŠOLA 1.TURNIR 2.TURNIR SKUPNO (BEST 7)
1. ŽAN ZENJILOVSKI 2012 OŠ Matije Čopa 33 20 53
2. JUŠ BATAGELJ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 12 33 45
3. BENJAMIN SEFIĆ 2011 OŠ Matije Čopa 16 8 24
4. LENART KURNIK 2011 OŠ Jakoba Aljaža 1 22 23
5. NIKOLAS RANDŽELOVIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 14 6 20
6. BOR PODGORŠEK DIMNIK 2011 OŠ Jakoba Aljaža 6 1 7
6. BRIN BAŠKOVEC 2012 OŠ Žirovnica 4 3 7
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – DEKLETA DO 12 LET (2008 in mlajše)
MESTO IME in PRIIMEK LETNIK OSNOVNA ŠOLA 1.TURNIR 2.TURNIR SKUPNO (BEST 7)
1. LANA SEFIĆ 2008 OŠ Matije Čopa 75 58 133
2. LANA ZORKO 2009 OŠ Predoslje 45 45 90
3. INTI MAČEK 2010 OŠ Frana Albrehta 0 75 75
4. TILKA HUTTER 2009 OŠ Naklo 1 0 1
4. KLARA DESPOTOVIČ 2010 OŠ Matije Čopa 0 1 1
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – DEKLETA DO 9 LET (2011 in mlajše)
MESTO IME in PRIIMEK LETNIK OSNOVNA ŠOLA 1.TURNIR 2.TURNIR SKUPNO (BEST 7)
1. SIMONA AVGUŠTIN 2011 OŠ Cvetka Golarja 20 25 45
2. TIJA ŠKRIPIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 2 1 3
3. LANA JOVANOVIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža 2 0 2
3. JERCA HUTTER 2012 OŠ Naklo 1 1 2
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – ŠOLE
MESTO OSNOVNA ŠOLA 1.TURNIR 2.TURNIR SKUPNO
1. OŠ MATIJE ČOPA KRANJ 213 175 388
2. OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ 113 138 251
3. OŠ MATIJE VALJAVCA PREDDVOR 132 115 247
4. OŠ ŠENČUR 130 92 222
5. OŠ NAKLO 44 55 99
6. OŠ PREDOSLJE 45 45 90
7. OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK 0 75 75
8. OŠ CVETKA GOLARJA ŠKOFJA LOKA 29 30 59
9. OŠ SIMONA JENKA KRANJ 30 25 55
10. OŠ STRAŽIŠČE 24 8 32
11. OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA 0 30 30
12. OŠ STANETA ŽAGARJA KRANJ 18 0 18
13. OŠ ŽIROVNICA 4 3 7
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 – 2.TURNIR (razvrstitev)
MESTO IME in PRIIMEK LETNIK OSNOVNA ŠOLA
1. INTI MAČEK 2010 OŠ Frana Albrehta
2. MIHA ŠLIBAR 2007 OŠ Matije Valjavca
3. LANA SEFIĆ 2008 OŠ Matije Čopa
4. MAKS DEMŠAR 2007 OŠ Jakoba Aljaža
5. MAKSIM SMIRNOV 2010 OŠ Naklo
6. LANA ZORKO 2009 OŠ Predoslje
7. MATEJ REMIC 2007 OŠ Šenčur
8. URBAN JELER 2005 OŠ Šenčur
9. ŽIGA PLEVEL OREL 2010 OŠ Matije Čopa
10. NIK ZENJILOVSKI 2008 OŠ Matije Čopa
11. ŽIGA ROBIČ 2009 OŠ A. T. Linharta
12. JUŠ BATAGELJ 2011 OŠ Jakoba Aljaža
13. ALJAŽ PODPESKAR 2007 OŠ Matije Valjavca
14. LUKA EKAR 2007 OŠ Matije Valjavca
15. LENART KURNIK 2011 OŠ Jakoba Aljaža
16. SIMONA AVGUŠTIN 2011 OŠ Cvetka Golarja
16. ŽAN ZENJILOVSKI 2012 OŠ Matije Čopa
18. ALEKSEJ GRUBOR 2010 OŠ Jakoba Aljaža
19. JURIJ HUMAR 2010 OŠ Matije Čopa
20. LUKAS ANDONOSKI 2008 OŠ Simona Jenka
21. SIMON LORBEK 2007 OŠ Šenčur
22. ELHAM AVDIU 2004 OŠ Simona Jenka
23. BENJAMIN SEFIĆ 2011 OŠ Matije Čopa
24. MAJ JENKO 2008 OŠ Stražišče
25. NIKOLAS RANDŽELOVIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža
26. JERNEJ AVGUŠTIN 2009 OŠ Cvetka Golarja
27. ENUR AVDIU 2006 OŠ Simona Jenka
28. BRIN BAŠKOVEC 2012 OŠ Žirovnica
29. TIJA ŠKRIPIČ 2011 OŠ Jakoba Aljaža
30. BOR PODGORŠEK DIMNIK 2011 OŠ Jakoba Aljaža
31. ERAZEM MUŠIČ 2009 OŠ Šenčur
32. ANDREJ KRISTAN 2008 OŠ Stražišče
33. VID ŠUMI 2007 OŠ Matije Valjavca
34. KLARA DESPOTOVIČ 2010 OŠ Matije Čopa
35. JERCA HUTTER 2012 OŠ Naklo

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.