Višja šahovska šola

– Višja šahovska šola je namenjana mladini od 13.-18. leta starosti. Namenjena je perspektivnim mladim šahistom, kateri imajo vsaj 3. šahovsko kategorijo oz. 1700 ratinga.

– V šoli se bodo spoznali z zahtevnimi kombinacijami, novimi otvoritvami in njihovimi strateškimi idejami, nadgradili svoj otvoritveni repertoar, v primerjavi z Gorenjsko šahovsko šolo bo izrazitejši poudarek na šahovski strategiji in kompleksnejšimi končnicami.

– Termin in kraj:

1x tedensko vsak ponedeljek od 17:00 do 20:00 ure v društvenih prostorih (Cesta Staneta Žagarja 27, 4000 Kranj). Program traja od septembra 2019 do konca junija 2020.

– Program bo vodil Leon Mazi, mednarodni mojster (IM) in trener FIDE.

– Začetek: ponedeljek,  2.9.2019.

– Šolnina: 30 Eur/mesec

V ceno je vključen učni material, predavanje šahovskih mojstrov in prvakov (vsak zadnji petek v mesecu), ciklus mesečnih klubskih turnirjev (vsak 1. petek v mesecu).

Poleg šahovske šole, klub organizira šahovske turnirje in obvešča starše oz. udeležence višje šahovske šole o tekmovanjih primernih nivoju znanja uporabnikov. Za udeležence višje šahovske šole smo v društvenih prostorih pripravili brezplačne igralne urice (vsak petek med 17:00 in 20:00 uro), kjer je vedno prisoten mentor. Petki so namenjeni prosti igri pri kateri mentor skrbi za red in svetuje učencem pri igri.

Razpis:
vss_2019_20

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.