Višja šahovska šola

– Višja šahovska šola je namenjana mladini od 13.-18. leta starosti. Namenjena je perspektivnim mladim šahistom, kateri imajo vsaj 3. šahovsko kategorijo oz. 1700 ratinga.

– V šoli se bodo spoznali z zahtevnimi kombinacijami, novmi ot oritvami in njihovimi strateškimi idejami, nadgradili svoj otvoritveni repertoar, v primerjavi z Gorenjsko šahovsko šolo bo izrazitejši poudarek na šahovski strategiji in končnicami težkih figur.

– Termin in kraj:

1x tedensko vsak ponedeljek od 17:00 do 20:00 ure v društvenih prostorih (Cesta Staneta Žagarja 27, 4000 Kranj). Program traja od septembra 2017 do konca maja 2018.

– Program bo vodil Blaž Kosmač, mojstrski kandidat (MK) in inštruktor FIDE.

– Pripomočki:

Učenci prejmejo mapo, kamor shranjujejo gradivo iz šole, kot tudi domače naloge.

– Začetek: ponedeljek,  4.9.2017.

– Šolnina: 25 Eur/mesec

V ceno je vključen učni material, predavanje šahovskih mojstrov in prvakov (vsak zadnji petek v mesecu, tekmovanje v šahovskih kombinacijah vsak drugi petek v mesecu).

Poleg šahovske šole, klub organizira šahovske turnirje in obvešča starše oz. udeležence višje šahovske šole o tekmovanjih primernih nivoju znanja uporabnikov. Za udeležence višje šahovske šole smo v društvenih prostorih pripravili brezplačne igralne urice (vsak petek med 17:00 in 20:00 uro), kjer je vedno prisoten mentor. Petki so namenjeni prosti igri pri kateri mentor skrbi za red in svetuje učencem pri igri.

razpis_visja_sahovska_sola_1718

vss_urnik_1718

Za dodatne informacije se prosim obrnite na info@tomo-zupan.org.